O Nas

Nazwę Lavera nie wybrałam przypadkowo. Lavera w języku łacińskim oznacza “prawdziwy”- odzwierciedlenie profesjonalizmu świadczonych przeze mnie usług oraz zobowiązania wobec moich klientów jednocześnie.
Chciałabym sprawić, aby każdy poczuł się lepiej ‘w swojej skórze’, albo pozbył się kompleksów związanych ze swoim wyglądem.

Dlatego też pragnę zaprosić Państwa na “pielęgnację szytą na miarę” dostosowaną do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Przyjemna i przytulna atmosfera oraz indywidualne podejście do każdego klienta sprawią, że znajdą Państwo u nas wszystko to, co potrzebne jest do zachowania nie tylko zdrowego i młodego wyglądu ale również, pomogą zregenerować ciało i umysł. Kameralna atmosfera w połączeniu z ciepłym, nowoczesnym wystrojem i jakością wykonywanych usług, tworzą miejsce do którego z chęcią będą Państwo wracać… a powroty zadowolonych klientów, to dla mnie zawsze największa nagroda i satysfakcja, a jednocześnie motywacja do dalszego rozwoju.

Służę swoim klientom doświadczeniem i wiedzą. Kocham to co robię. Pracuję tylko na profesjonalnych kosmetykach, które również polecam do pielęgnacji domowej. Ponadto gabinet wyposażony jest w wysokiej klasy sprzęt kosmetyczny.

Kilka słów o mnie…

Wykształcenie zdobywałam w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia, podczas trzyletnich studiów licencjackich na kierunku kosmetologia.

Dlaczego kosmetologia?!
Ponieważ odkąd pamiętam, interesowałam się pielęgnacją i zdrowym stylem życia.

Z kosmetologią praktyczną związana jestem od 2009 r. Zawód ten jest dla mnie niezwykle satysfakcjonujący, ponieważ mogę uczestniczyć w przemianie fizycznej ale i psychicznej wielu kobiet i mężczyzn.

Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe poprzez uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach, konferencjach naukowych, targach z branży kosmetycznej i SPA.

Poza tym, spełniłam się w roli mamy. Mam dwie córeczki, które są moim oczkiem w głowie i kocham je bezgranicznie!

Miło mi będzie spotkać się z Państwem i zadbać o Państwa zdrowie i wygląd, a także samopoczucie. Do zobaczenia!

Agnieszka Deroń
kosmetolog

agnieszka deron lavera salon