Eksfoliacja kwasami

Eksfoliacja kwasami - PEEL MISSION

PEEL MISSION

Na czym polega eksfoliacja kwasami?

Eksfoliacja polega na rozpuszczeniu wierzchniej warstwy naskórka, która jest martwa i nadaje się do usunięcia. Kwasy wnikając w naskórek zaczynają stymulują skórę wzbudzając naturalne procesy usuwania zrogowaciałego naskórka. Dzięki temu można usunąć także występujące przebarwienia w skórze lub potrądzikowe blizny, cera jest rozjaśniona, nabiera młodego wyglądu. Eksfoliacja kwasami dogłębnie i intensywnie nawilża skórę, regeneruje ją, odmładza i wygładza, zapobiega powstawaniu przebarwień. Proces ten działa antybakteryjnie, likwiduje zaskórniki i koi podrażnienia.

O marce

Peel Mission® to marka, która w kwestii jakości i profesjonalnego zarządzania nie uznaje kompromisów. Bierze pełną odpowiedzialność za spełnianie wymagań prawa polskiego, jak również sprawdzonych i powszechnie stosowanych światowych standardów (ISO, GMP).

Mając na uwadze bezpieczeństwo Klientów i wysoką jakość produkcji, firma działa w oparciu o standardy Dobrej Praktyki Produkcyjnej (ang. Good Manufacturing Practice). Certyfikat GMP to gwarancja stosowania rygorystyczne wymagań jakości w odniesieniu do procesu produkcji, surowców oraz pełnej kontroli nad ich pochodzeniem.

Zalety produktów

  1. Różnorodność stężeń i produktów marki, pozwalają na efektywne ich wykorzystanie i zaprojektowanie programu idealnie skrojonego do potrzeb skóry każdego Klienta.
  2. Działanie systemiczne, dzięki któremu produkt wspomaga walkę z problemami skórnymi, a nie tylko redukuje ich objawy.